Jete e Bukur

Danielle Steel FNK0181

New product

Përshkrim i shkurtër

Kësaj radhe nga Danielle Steel vjen një roman frymëzues dhe i ngrohtë rreth një nëne dhe vajzës së saj që përballen me sfida, me lumturi dhe që kapërcejnë tragjedinë duke ruajtur në dukje një jetë të përsosur

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2015

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages652
RedaktoriRexhep Hida
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
PërkthyesiGëzim Shehi