Ndryshime

Danielle Steel FNK0160

New product

Përshkrim i shkurtër

Qëndruan të trishtuar pa ia ndarë sytë njeri-tjetrit për një kohë të gjatë. Pastaj, pa thënë as edhe një fjalë, ai u përkul tek ajo dhe pasi e mori fytyrën e saj me ëmbëlsi në pëllëmbët e veta, e puthi.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-99956-86-83-3
Viti i botimit2012

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ajo i mbylli sytë dhe ndjeu se si buzët e saj shkriheshin në të puthurën e tij, kurse shpirti i dukej sikur po i fluturonte lart në qiell. Asaj iu morën mendtë, prandaj u ngjesh te Piteri, pastaj e ngriti kokën dhe vështroi nga ai gjithë pikëllim, preku me gishtërinj fytyrën e tij, ndërsa doktori i puthte majat e gishtave të saj.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages407
ISBN978-99956-86-83-3
RedaktoriRexhep Hida
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
PërkthyesiFatmir M. Dibra