Palomino

Danielle Steel FNK0157

New product

Përshkrim i shkurtër

Bukuroshja Samanta Tejlor, në pamje të parë një femër e lumtur dhe e suksesshme, në të vërtetë është e brengosur, duke përjetuar thellë dhimbjen e ndarjes me burrin, që e çon në një shembje të papritur të gjithçkaje që dukej e patundur.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-99956-86-54-3
Viti i botimit2011

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Pjesë nga libri: E vetmja rrugëdalje për Samanta Tejlor, pas ndarjes nga i shoqi, ishte të ndryshonte rrethanat, të pushonte në fermë, të shkundte nga vetja si pluhur gjithë të kaluarën. Por për Samantën fati kishte përgatitur një surprizë të shkëlqyer - një dashuri të re me kaubojsin Tate Jordan, për të cilën ia vlente të ëndërroje.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages414
ISBN978-99956-86-54-3
RedaktoriRexhep Hida
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
PërkthyesiXhimi Lazri