Kujtime dashurie

Danielle Steel FNK0154

New product

Përshkrim i shkurtër

Çvlerë kishte titulli i një aristokrateje të re në një tokë të shkrumbuar nga lufta? Asgjë. Çmund ti sillte asaj bukuria e rrallë? Po mrekullia e një dashurie të madhe, të fshehtë, të shenjtë, të zjarrtë e ... pa të ardhme?...

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-99956-86-53-6
Viti i botimit2011

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Pjesë nga libri: Kjo është historia e një familje të madhe, një histori lufte, tradhtie, misteresh e intrigash. Ajo është një histori ku ngjarjet e së tashmes gërshetohen me enigmat e së shkuarës, kurse ndodhitë e dikurshme pasqyrohen në të ardhmen... Kjo është një histori dashurie dhe urrejtjeje, parash e sinqeriteti, dëshpërimi dhe shprese...

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages598
ISBN978-99956-86-53-6
RedaktoriRexhep Hida
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
PërkthyesiFatmir M. Dibra