Fantazma

Danielle Steel FNK0183

New product

Përshkrim i shkurtër

Autorja me mbi 500 milionë libra të shitur në mbarë botën, edhe kësaj radhe na sjell një zhdukje të dashurisë dhe ndjenjave të një çifti që i kishin realizuar të gjitha në jetën e tyre. Pse arkitektit Çarli iu zhduk gruaja e tij e bukur dhe shfaqja misterioze e Sara Ferguson?!

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928429629
Viti i botimit2015

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Çarli Uoterstounit pas dhjetë vjet jete të lumtur bashkëshortore i ikën gruaja. Për një çast duket sikur i shembet gjithçka: lumturia, karriera... Atëherë Çarli braktis çdo gjë dhe shkon në një qytezë të vogël provinciale. Takimi me një grua të re e të bukur, jetën e së cilës e kishte përvëluar gjithashtu zjarri i tradhtisë, ngjall te Çarli një shpresë të re. Mbi fatin e mëtejshëm të Çarlit, Françeskës dhe misteriozes Sara Ferguson bëhet fjalë në romanin "Fantazma".

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages322
ISBN9789928429629
RedaktoriRexhep Hida
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatmir Dibra
RomanRomancë&Pasion