Midis krimeve dhe mirazheve View larger

Midis krimeve dhe mirazheve

Besnik Mustafaj TO0263

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është botimi i plotë i esesë "Midis krimeve dhe mirazheve, Shqipëria", shkruar në periudhën maj-dhjetor 1991 dhe botuar së pari në përkthimin frëngjisht tek "Actes Sud", në mars 1992.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994315284

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Libri mbart vetëm një vështrim personal dhe prej shkrimtari, në të cilin ndërthuren dëshmitë imediate të autorit me kujtimet dhe refleksionet për një të shkuar të afërme dhe mbi të ardhmen, ashtu si ai i ka ditur, i ka ndierë dhe i ka përfytyruar në vitin 1991.

Data sheet

pages324
ISBN9789994315284
Shtëpia botueseToena
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri