Nga Teherani në Uashington View larger

Nga Teherani ne Uashington

Naim Zoto NA0062

New product

Përshkrim i shkurtër

Shënime nga udhëtimet e gazetarit dhe studiuesit të njohur Naim Zoto në trevat e dy kontinenteve, që nga vendi i Rumit të urtë e deri në Perëndim. Përshkrime të detajuara të realiteteve që dëshmojnë vlera, tradita dhe histori

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 99956 746 7 0
Viti i botimit2009

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages230
ISBN978 99956 746 7 0
Viti i botimit2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë