Ne ethet e krizes View larger

Ne ethet e krizes

Anastas Angjeli TO0047

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër përmbush një boshllëk, duke ofruar për herë të parë në gjuhën shqipe një tablo të krizës financiare globale, të krizës në Eurozonë dhe veçanërisht të krizës në Greqi, të sistemit monetar ndërkombëtar si dhe implikimet e zhvillimeve dramatike në ekonominë shqiptare në vitet e fundit.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994318797

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages744
ISBN9789994318797
Shtëpia botueseToena
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat14x20