Nuk isha student i dhjetorit

Mehmet Elezi BF0021

New product

Përshkrim i shkurtër

Ramiz Alia dhe Sofokli Lazri: enigma e vëllezërve siamezë. Sprovë për ngjarje sipas ditareve dhe shkrimeve të momenteve të ndryshimit dhe roli I KGB-së.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789995645755

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

ISBN9789995645755
Published year2011
Vendodhja e botimitLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiÇaush Elezi