Reduced price! Heshtja e dyfishte View larger

Heshtja e dyfishte

Carlo Bollino TO0121

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri "Heshtje e dyfishtë" i gazetarit italian Carlo Bollino, tregon të gjitha sekretet dhe prapaskenat e projektit amerikan për të transferuar në Shqipëri arsenalin kimik të diktatorit sirian Bashar al-Assad dhe të negociatave të vështira me qeverinë shqiptare.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319466

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages128
ISBN9789994319466
Shtëpia botueseToena
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20