Intuicionet e tranzicionit 1 View larger

Intuicionet e tranzicionit 1

Preç Zogaj UE0024

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri ka vlerën e një "burimi parësor" të dhënash, citimesh, deklaratash, kronika të ngjarjeve, profilesh të personazheve të shkruara me gjuhën e një shkrimtari, i cili i merr hua letërsisë fjalën e bukur dhe ia jep politikës, dhe nga kjo e fundit merr hua racionalitetin dhe pragmatizmin për të kapërcyer dëshpërimin e të vërtetave të shoqërisë shqiptare dhe për të ecur përpara.

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789995639204

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages512
ISBN9789995639204
Shtëpia botueseUET Press & MAPO Editions
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane