Vera pa kthim View larger
Pjesë nga libri

Vera pa kthim

Besnik Mustafaj TO0131

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo poemë për dashurinë e munguar është pikërisht malli i pashuar, harmonjës, i femrës ndaj mashkullit, i gruas ndaj burrit, i barkut që kërkon frytin e shumëdëshiruar prej një burri, të Vetmit dhe të Askujt tjetër.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928425478

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages468
ISBN9789928425478
Shtëpia botueseToena
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat14x20