Tri ese: Mbi Nacionalizmin, Pse shkruaj, Nje varje View larger

Tri ese: Mbi Nacionalizmin, Pse shkruaj, Nje varje

George Orwell A-000356

New product

Përshkrim i shkurtër

Jane tri ese qe sjellin ide brilante per kohen tone: Ky libër mbart tri nga esetë më me ndikim të shkrimtarit politik më vendimtar të shekullit të njëzetë, idetë që kanë formësuar të menduarit e botës që nga ajo kohë. Rekomandohet të lexohet ngadalë dhe me mendje të hapur.

996 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Shtepia e Librit
ISBN9789928445650

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages64
ISBN9789928445650
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGJERGJ EREBARA