50+1

Blendi Fevziu UE0003

New product

Përshkrim i shkurtër

Në studio flasin ndërsa në libër mbetet e shkruar dëshmia e 50 protagonistëve të Opinion-it, të sjella me mjeshtrinë dhe shkathtësinë e gazetarit të njohur Blendi Fevziu. Ata janë personazhe me peshë në jetën e Shqipërisë, por janë edhe personalitete të huaja, të cilët flasin pa dorashka. Këto intervista janë pika referimi edhe për brezat e ardhshëm dhe për rrjedhojë lexuesi e kërkon në çdo kohë.

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press & MAPO Editions
ISBN9789928190130
Viti i botimit2004

1 050 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages352
ISBN9789928190130
Shtëpia botueseUET Press & MAPO Editions
Viti i botimit2004
Vendodhja e botimitTirane
Numri i botimeveParë