Piratet e vegjel dhe thesari gazmor View larger

Piratet e vegjel dhe thesari gazmor

Stefania Mei, Sara Vagini A-007504

New product

Përshkrim i shkurtër

48 Lojëra dhe aktivitete që mbështesin zhvillimin e fëmijës suaj. Loërat që bëjnë fëmijët në këtë botim lehtësojnë zhvillimin e aftësive të nevojshme në moshën parashkollore. Aktivitetet janë të renditura nga më e thjeshta te më e vështira. Botimi përmban mjete didaktike për të punnuar.

470 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084880

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages50
ISBN9789928084880
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitMbi 4 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEmiralda Yzeiri
I ri1