Joshja e jugut Shiko më të madhe

Joshja e jugut

Danielle Steel BUE158

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autorja na çon kësaj here nga salla e gjyqit në Gjykatën e Manhatanit, në Jugun tradicional amerikan, duke ndërlidhur ngjarjet personale të tashme e të shkuara të një familjeje me një histori krimi e ndëshkimi.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Me këtë vepër, Danielle Steel krijon një grup mahnitës te kontrasteve nga kaosi guximtar i Manhatanit, sistemit kriminal gjyqësor të tij dhe tërheqjes joshëse të jugut.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe206
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKozeta Çuadari