I panjohuri View larger

I panjohuri

Harlan Coben A-008807

New product

83 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928376008

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Fragment nga libri:

Në fillim, duke këqyrur me vëmendje, të krijohej vërtet përshtypja se çifti i ri po kërkonte të mësonte si mund të shkohej diku. Kështu mund t’i dukej një vëzhguesi rastësor. Por si kaloi një copë herë, Xhoana ndjeu t’i ngjethej shtati. Biseda e tyre zgjatej shumë më tepër dhe s’mund të kishte qenë për të pyetur rrugën për diku. Dhe për më tepër, kryepolicja e njihte mikeshën e saj. Ia njihte gjestet e gjuhën e trupit, dhe në atë moment, teksa e kundronte në heshtje, për të u bë e qartë, në të dyja reagimet kishte diçka që nuk shkonte. Sa më tepër zgjatej biseda e tyre, aq më shumë ndiente Xhoana t’i ngurtësohej shtati. Në një çast të dhënë, pati bindjen se e shqoi mikeshën e saj të lëkundej lehtë mbi taka. Një minutë më pas, çifti i ri u fut në makinën e vet dhe doli nga parkingu. Pothuaj një minutë plot. Haidi ngeli atje ku qe, e paralizuar, e përhumbur, para se të futej në makinë. Tanimë, kamera nuk e tregonte mikeshën e saj. Por kohëmatësi vijonte të numëronte sekondat.

Data sheet

pages448
ISBN9789928376008
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGjergji Kaftani
RomanMister&Thriller
I ri1