Stegozaueri - dinozauri me miqesor

BAO0043

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri "Stegozauri - dinozauri më miqësor" i serisë "Dinozaurët" flet për këtë lloj dinozauri katërkëmbësh barngrënës, emri i të cilit do të thotë "zvarranik me çati". Ai dallohej lehtësisht prej dy rreshtave me pllakëza mbi kurriz. Në fillim atë e quanin "dinozauri budalla" për shkak të trurit të tij të vogël sa një arrë.

More details

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108969

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Nxiteni imagjinatën e fëmijës suaj duke lexuar historinë impresionuese të një djali të vogël, i cili kupton se lodra e tij, një dinosaur kaq i ëmbël, është pikërisht dinozauri shok që ai flet. Me shokun e tij, djali do të mësojë shumë kuriozitete për dinozaurët, si ata jetojnë, si ushqehen dhe madje si janë zbuluar. Le të mësojmë historinë duke nxitur imagjinatën.

Data sheet

pages36
ISBN9789989108969
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years