Stegozauri - dinozauri me miqesor Shiko më të madhe

Stegozauri - dinozauri me miqesor

BAO0043

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri "Stegozauri - dinozauri më miqësor" i serisë "Dinozaurët" flet për këtë lloj dinozauri katërkëmbësh barngrënës, emri i të cilit do të thotë "zvarranik me çati". Ai dallohej lehtësisht prej dy rreshtave me pllakëza mbi kurriz. Në fillim atë e quanin "dinozauri budalla" për shkak të trurit të tij të vogël sa një arrë.

Më shumë detaje

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108969

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Nxiteni imagjinatën e fëmijës suaj duke lexuar historinë impresionuese të një djali të vogël, i cili kupton se lodra e tij, një dinosaur kaq i ëmbël, është pikërisht dinozauri shok që ai flet. Me shokun e tij, djali do të mësojë shumë kuriozitete për dinozaurët, si ata jetojnë, si ushqehen dhe madje si janë zbuluar. Le të mësojmë historinë duke nxitur imagjinatën.

Të dhëna

Faqe36
ISBN9789989108969
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç