Shinasi A. Rama

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 500 Lekë Out of stock

  Vendosja e një demokracie liberale, si objektiv dhe si proces, duket një objektiv më i largët sot se sa ka qenë në vitin 1990.

  1 500 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
Showing 1 - 1 of 1 item