Perrallat e tranzicionit shqiptar Shiko më të madhe

Perrallat e tranzicionit shqiptar

Shinasi A. Rama SP0025

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vendosja e një demokracie liberale, si objektiv dhe si proces, duket një objektiv më i largët sot se sa ka qenë në vitin 1990.

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789928409027

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe502
ISBN9789928409027
Titulli origjinalPrinci
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë