Kosova - një analizë gjeopolitike Shiko më të madhe

Kosova - nje analize gjeopolitike

Stefan Karastojanov FB0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër hedh poshtë të gjitha pretendimet e Serbisë për Kosovën, si "djep i shenjtë I Serbisë", duke mohuar të drejtën e Serbisë ndaj Kosovës dhe duke argumentuar me faktografi historike etj, që në momentin e tanishëm që gjendet Kosova, hedh mjaft dritë në pretendimet upatoriale serbe.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789989263934

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe277
ISBN9789989263934
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiBiljanaKaraivanova/ Eris Karagjozi