Te shkruarit e Historise ne epoken globale View larger

Te shkruarit e Historise ne epoken globale

Lynn Hunt LOG0195

New product

Përshkrim i shkurtër

Libër mbi Biografinë e dijetarit të të madh të Ehli Sunnetit. Në fakt libri në fjalë e njofton lexuesin me Imam Tahaviun, mësuesit, nxënësit si dhe disa nga veprat e tij. Ky libër iu shërben studiuesve të teologjisë dhe të gjithë atyre që duan të njihen me Imam Tahaviun.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587627
Viti i botimit2019

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages214
ISBN9789989587627
Viti i botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiArjol Guni
VendndodhjaShkup