Zogu i shqipes 1 View larger

Zogu i shqipes 1

Edmond Rostand A-000433

New product

Përshkrim i shkurtër

Drame nga Edmond Rostand. Drama paraqet, ne vargje, jeten e djalit te vetem te Napoleon Bonopartit dhe fundin e tij tragjik. Perkthyer nga Prokop Gjergo. (Pjese e gjerdanit te perkthimeve te Prokop Gjergos)

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928280558
Viti i botimit2019

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages384
ISBN9789928280558
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë