Sirano de Berzherak View larger

Sirano de Berzherak

Edmond Rostand A-000182

New product

Përshkrim i shkurtër

Sirano de Berzherak - Nje komedi heroike, ne vargje, shkruar nga Edmond Rostand dhe perkthyer nga Prokop Gjergo, si pjese e kolanes se perkthyer prej tij. Vepra me e rendesishme e ketij autori, me fame boterore. Ne vargjet e kesaj komedie, pershkruhen me nota humori aventurat e ketij "heroi" francez.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
Viti i botimit2019

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages316
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë