Zogu i shqipes 1 Shiko më të madhe

Zogu i shqipes 1

Edmond Rostand A-000433

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Drame nga Edmond Rostand. Drama paraqet, ne vargje, jeten e djalit te vetem te Napoleon Bonopartit dhe fundin e tij tragjik. Perkthyer nga Prokop Gjergo. (Pjese e gjerdanit te perkthimeve te Prokop Gjergos)

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928280558

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe384
ISBN9789928280558
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë