Traktat mbi tolerancen View larger

Traktat mbi tolerancen

Voltaire REK0280

New product

Përshkrim i shkurtër

Shkrimi i librit mbi tolerancen – nje diamant i mendjes dhe urtesise, - eshte padyshim nder veprat me te vecanta te ketij shkrimtari te madh francez, dhe eshte gjithashtu nje nder librat qe ka kontrib uar me teper ne kulturen dhe qyteterimin europian, duke i dhene famen ketij filozofi dhe shkrimtari te shquar

11110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Reklama
ISBN9789928308689

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages168
ISBN9789928308689
Shtëpia botueseTraite sur la tolerance: A l’occasion de la mort de Jean Calas
RedaktoriAli Lleshi
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiQemal Velija
I ri1