Piter Pani - Zambaku View larger

Piter Pani - Zambaku

James M. Barrie A-005315

New product

Përshkrim i shkurtër

Bashkohu dhe ti me Uendin, Xhonin dhe Majkëll Darlingun përgjatë rrugëtimit të tyre aventuror me Piter Panin, djalin që nuk u rrit asnjëherë, për atje ku zanat jetojnë, ndërsa fëmijët fluturojnë. Vetëm kujdes, sepse këtë tokë të magjishme sirenash e rrethojnë shpeshherë rreziqet, lëkurëkuqtë dhe pluhuri i zanave.

 

More details

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608637

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Kapiten Gremçi bashkë me piratët e tjerë duan që me planin e tyre t’i fusin në kurth të gjithë fëmijët, veçanërisht Piter Panin.  

Në Askund, ku edhe vendosen ngjarjet e këtij romani ka gjithnjë nga një aventurë për t’u përjetuar.

Kështu që eja edhe ti bashkë me fëmijët Darling teksa ata çajnë tejefund qiellin nëpër errësirën e natës për të shkuar në - e dyta djathtas drejt deri në mëngjes.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages162
ISBN9789995608637
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiNisela Gjikaj