Piter Pan View larger

Piter Pan

James M. Barrie RED0042

New product

Përshkrim i shkurtër

Piter Pan është një karakter i krijuar nga shkrimtari skocez J. M. Barrie.

More details

861 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Redona
ISBN9789994380680
Viti i botimit2006

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Një djalë që mund të fluturojë dhe që nuk mund të rritet, Piter Pan i kalon aventurat e tij në një ishull të vogël së bashku me grupin e tij të djemve të humbur, sirenat, zanat, piratët dhe ndonjëherë edhe me fëmijë të zakonshëm nga bota tjetër, larg ishullit...

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages165
ISBN9789994380680
Shtëpia botueseRedona
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiHesiona Avdiko