FRYMA - tregime bashkekohore ne gegnisht View larger

FRYMA - tregime bashkekohore ne gegnisht

Grup autorësh A-004344

New product

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
Fletët130
ISBN9789928428776
Viti i botimit2019

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët130
ISBN9789928428776
RedaktoriRozafa SHPUZA dhe Gazmend BËRLAJOLLI
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1