Pakoja e plote e Sherlock Holms

Artur Konan Dojl A-001638

New product

Përshkrim i shkurtër

Për herë të parë vjen i plotë në një pako e gjithë seria e Sherlock Holm, shkruar nga Artur Konan Dojl dhe botuar në shqip nga Botimet Argeta LMG. Këtu janë përfshirë të gjitha tregimet dhe romanet e serisë investigative të një prej mjeshtrave të letërsisë botërore

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG

5 400 Lekë

-10%

6 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAleksander Koli
I ri1