Aventurat e Sherlok Holmsit Shqip - Anglisht View larger

Aventurat e Sherlok Holmsit Shqip - Anglisht

Artur Konan Dojl DA0045

New product

Përshkrim i shkurtër

Detektivi i famshëm arrin të zgjidhë çdo mister falë fuqive të tij të mëdha të vëzhgimit dhe arsyetimit në bazë të asaj që sheh.

896 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642606
Viti i botimit2016

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages69
ISBN9789951642606
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë