Aventurat e Sherlock Holm III View larger

Aventurat e Sherlock Holm III

Artur Konan Dojl LG0103

New product

Përshkrim i shkurtër

Nuk ka një libër të dytë që të jetë marrë më shumë seriozisht personazhi sesa autori. Në kohën që nisi jetësimi i dedektivit nga shkrimtari britanik Artur Konan Dojl pati një sjellje të pazakontë të lexuesve, të cilët e mendonin person real dhe i dërgonin autorit me mijëra letra. Me këtë vëllim të tretë dhe të fundit përmbyllet e gjithë aventura e këtij libri që ka katër romane të cilat përmbajnë 60 tregime

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages490
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAleksander Koli
RomanMister&Thriller
I ri1