Reduced price! Sherlok Holmsi dhe lugina e frikes View larger

Sherlok Holmsi dhe lugina e frikes

Artur Konan Dojl A-004894

New product

Përshkrim i shkurtër

Ata të gjithë i jepnin llogari kryetarit të lozhës… Vite më parë një detektiv privat i ardhur nga Çikagoja solli drejtësinë në një qytezë të kapluar nga tmerri. Tani ai do të paguajë. Një e shtënë e dyfishtë në fytyrë nga një armë gjahu e sharruar lë të vdekur një burrë… dhe zbulon një sekret, që ka ndjekur një tjetër burrë matanë oqeanit, duke vënë në gjurmë të tij kriminelët më të pamëshirshëm të botës. Burrit i nevojitet ndihma e një detektivi të madh… Por a do të mundet këtë radhë Sherlok Holmsi ta shpëtojë atë?

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184450

598 Lekë

-8%

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages216
ISBN9789928184450
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDritan Koka