Sherlok Holmsi dhe shenja e te katerve View larger

Sherlok Holmsi dhe shenja e te katerve

Artur Konan Dojl A-004895

New product

Përshkrim i shkurtër

Përse, pas zhdukjes së mistershme të babait të saj, zonjusha e bukur Morstan nis të marrë çdo vit si dhuratë nga një perlë të rrallë e të shkëlqyer? Kush është ky bamirës i mistershëm? Përse dashka ky person krejt papritur të takohet me të? Misteri zë fill pasi Holmsi dhe Uotsoni vihen pas një thesari të paçmueshëm indian dhe një vrasësi, vula ogurzezë e të cilit është “shenja e të katërve”.

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184375

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages216
ISBN9789928184375
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDritan Koka