Reduced price! Sherlok Holmsi dhe zagari i Baskervilleve View larger

Sherlok Holmsi dhe zagari i Baskervilleve

Artur Konan Dojl A-004896

New product

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184504

598 Lekë

-8%

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Cili është mallkimi misterioz i familjes Baskërvill?

Sër Çarls Baskërvilli gjendet i vdekur në rrethana të çuditshme. Dhe, kur Sër Henri Baskërvilli vjen nga Amerika, një kërcënim vdekjeje e pret në hotel.

A bëhet fjalë për një fuqi djallëzore?

Një vrasës i arratisur endet nëpër shqopishtë...

Një grua vajton...

Një qen ulërin natën...

Dhe Sherlok Holmsi është i thirrur të hetojë.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages218
ISBN9789928184504
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDritan Koka