Më quajnë... Marko Polo View larger

Me quajne... Marko Polo

Grup autorësh BAO0162

New product

Përshkrim i shkurtër

Jam i sigurt se, nëse juve do t'ju jepej mundësia të ndërmerrni një udhëtim të tillë, patjetër që do të niseshit menjëherë. Por besoj se pak njerëz kanë pasur mundësinë për të parë dhe për të njohur të gjitha ato vende dhe, për këtë arsye, dëshiroj t'ju rrëfej për udhëtimin tim.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928026002
Viti i botimit2015

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

More info

Kështu mund të njihni më mirë njerëzit e vendeve të ndryshme, kulturat dhe besimet e ndryshme të botës dhe të admironi gjërat më të mrekullueshme që ekzistojnë tek ta.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages64
ISBN9789928026002
Shtëpia botueseAlbas
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiSidita Gjipali