Bekimi View larger

Bekimi

Danielle Steel FNK0173

New product

Përshkrim i shkurtër

Pas dasmës së Diana Goode dhe Andrew Douglas, Diana bënte shaka duke thënë se do të bënin një fëmijë gjatë muajit të mjaltit. Por edhe shumë kohë më pas, ajo ende nuk ishte shtatzënë. Si Diana ashtu edhe Andrew presin çdo muaj, por vetëm zhgënjehen, ndaj detyrohen të pyesin se sa janë të gatshëm të kalojnë nëpër kontrolle të tjera për të patur një fëmijë.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-9928-165-46-6
Viti i botimit2014

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Charlie Winwood ëndërron të ketë një shtëpi të mbushur me fëmijë. Nusja e tij, aktorja e festave Barbie Mason, ka ide të tjera. Kur ai zbulon se është steril, Charlie duhet të rishikojë vlerat e tij më të mëdha - dhe martesën me një grua që nuk ndan asgjë me ëndrrat e tij. Pas dhjetë vjetësh së bashku, Pilar Graham, avokat i shquar i gjykatës së Santa Barbara, martohet me gjykatësin Brad Coleman, i cili është nëntëmbëdhjetë vjet më i madh dhe baba i dy fëmijëve të rritur. Ata janë të kënaqur me jetën e rehatshme, à deux, deri sa Pilar fillon të pyes veten nëse një ditë do ti vijë keq që nuk pati asnjë fëmijë me Brad. Mos janë të çmendur që të nisin tani - me Brad gati të bëhet një gjysh dhe Pilar me një karrierë të suksesshme, në fillim të dyzetave dhe ndoshta mund ta vërë veten në rrezik? Me jetën e këtyre çifteve, Danielle Steel na rrëfen bekimet me të cilat përballemi kur ndërtojmë familjet dhe jetojmë jetët moderne. Ajo na prek me njerëzit triumfues që mbizotërojnë, fitoret, humbjet, tragjeditë dhe gëzimet, kompromiset dhe jetët e tyre.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages454
ISBN978-9928-165-46-6
RedaktoriRexhep Hida
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
PërkthyesiFatmir M. Dibra