Nje dhurate e vecante View larger

Nje dhurate e vecante

Danielle Steel FNK0166

New product

Përshkrim i shkurtër

Në një ditë të ngrohtë qershori, një grua nga Çikago zbret nga autobusi në një qytet të vogël. Nuk ka ndërmend të qëndrojë, është thjesht kalimthi. Gjithsesi, ndalesa e saj në këtë qytet e ka një arsye dhe është pjesë e një historie që nuk do ta harroni kurrë.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-9928-165-05-3

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në vitet 1950, jeta ishte më e thjeshtë dhe njerëzit besonin ende në ëndrra, ndërsa familja ishte gjëja më e shtrenjtë. Pikërisht në këtë kohë, në këtë qytezë, një familje e lumtur tronditet nga vdekja e papritur e fëmijës. Dhe një e huaj mbërrin në qytet - një grua e re, e cila do të ndikojë e jetën e shumë banorëve. Ajo dhe një burrë i ri takohen dhe bien në dashuri. Dashuria e tyre e pafajshme do të sjellë shpresën për një familje të tërë dhe jetët e tyre do të ndryshojnë përgjithnjë nga një dhuratë e veçantë që ajo u lë.

Data sheet

pages206
ISBN978-9928-165-05-3
RedaktoriRexhep Hida
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiXhimi Lazri