E ëmbla dhe e hidhur dashuri Shiko më të madhe

E embla dhe e hidhur dashuri

Danielle Steel KON0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tanimë Gabriela ka dalë në rrugën e madhe. E braktisur. Si gjithmonë në mëshirë të fatit.

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

KONICA
ISBN97899927165053

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Jashtë shtëpisë së Zotit, pa të afërm, pa mbështetje dhe vetëm me pesëqind dollarë në xhep e me një ditar: ditarin e kujtimeve të dashurisë, të asaj dashurie hyjnore për njëriun e Zotit, të atij Zoti që çdo herë e kishte braktisur dhe e kishte lënë në vetmi. Ku shkon ajo tani? Çfarë bën? A do ta gjejë rrugën....?.

Të dhëna

Faqe321
ISBN97899927165053
Titulli origjinalKONICA
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnkeleda Mullaj