Reduced price! Dashuri - Libri i pare i serise Twisted View larger

Dashuri - Libri i pare i serise Twisted

Ana Huang BDR0222

New product

Përshkrim i shkurtër

Vjen me ne fund ne shqip nga nje librat me te shitur te momentit nga seria Twisted, shkruar nga Ann Huang, “Dashuri”. Nje bestseller absolut ne te gjithe boten

More details

10785 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928377289

1 260 Lekë

-10%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

ALEKS VOLKOVI është djalli i bekuar me fytyrën e një engjëlli dhe i mallkuar me një të shkuar, prej së cilës nuk mund të arratiset. 

Nën shtysën e tragjedisë që e ka përndjekur për pjesën më të madhe të jetës, bëmat e tij të pamëshirshme për sukses dhe hakmarrje lënë shumë pak vend për çështjet e zemrës.  Po kur ai detyrohet të kujdeset për motrën e shokut të ngushtë, fillon të ndiejë diçka në kraharor: 

Një krisje.

Një shkrirje.

Një zjarr që mund t'ia kthejë në hi botën e vet.    

AVA ÇENI është një shpirt i lirë në grackën e maktheve të një fëmijërie që nuk arrin ta sjellë ndër mend.  Po pavarësisht fillit të këputur të së shkuarës, ajo nuk ka reshtur kurrë së pari anën e bukur të botës... përfshirë edhe zemrën brenda guaskës së akullt të një mashkulli, të cilin nuk duhej ta dëshironte.  Shokut të ngushtë të të vëllait. Fqinjit të saj. Shpëtimtarit dhe rrënimit të saj.  

 Dashuria mes tyre nuk duhej të kishte ngjarë kurrë... po kur ajo lind, nxjerr në dritë sekrete që mund t’i shkatërrojnë të dy... dhe gjithçka që kanë të shtrenjtë.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages400
ISBN9789928377289
Shtëpia botueseTwisted Love
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSilvi Mema
RomanRomancë&Pasion
I ri1