Genjeshtra – Libri i katert i Serise Twisted View larger

Genjeshtra – Libri i katert i Serise Twisted

Ana Huang BDR0469

New product

Përshkrim i shkurtër

Shtepia botuese Dritan hedh ne qarkullim librin e fundit te serise Twisted, Genjeshtra, te autores bestseller Ana Huang, - nje fenomen global i BookTok-ut, - shqiperuar nga Ilir Bashari. Libri vjen per lexuesit duke nisur qe nga data 5 qershor 2024. Porosite qe tani tek Bukinist online!

More details

1057 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928377418

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

7 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Tërheqës, vdekjeprurës dhe mjaft i zgjuar për ta fshehur këtë tipar,

KRISTIAN HARPËRI është një përbindësh i veshur me kostumet e përsosura të një zotërie.

Ai as që do t’ia dijë për moralin dhe aq më pak për dashurinë, por nuk mund të mohojë tërheqjen e çuditshme që ndien ndaj gruas, e cila jeton vetëm një kat më poshtë. 

Ajo është objekti i dëshirave të tij më të errëta, e vetmja enigmë që nuk mund ta zgjidhë. Dhe kur i vjen në dorë mundësia për t’u afruar me të, i thyen të gjitha rregullat, për t’i ofruar një marrëveshje, që ajo nuk mund ta refuzojë.

Çdo përbindësh ka dobësitë e veta. Ajo është e tija.

Fiksimi i tij.

Varësia e tij.

Përjashtimi i tij i vetëm.

E ëmbël, e ndrojtur dhe introverte, pavarësisht famës në rrjetet sociale, STELA ALONSO është një romantike, që e mban zemrën të mbyllur në kafaz.

Mes dy punëve që bën, i mbetet pak kohë apo dëshirë për një lidhje.

Por kur një kërcënim nga e kaluara e shtyn në krahët - dhe shtëpinë - e burrit më të rrezikshëm që ka takuar ndonjëherë, ajo tundohet ta lërë veten të ndiejë diçka për herë të parë pas kaq shumë kohe.

Pavarësisht natyrës së ftohtë të Kristianit, ai e bën të ndihet:

E pasionuar.

E mbrojtur.

Me të vërtetë e dëshiruar.

Kjo e tyrja është një dashuri e shtrembëruar me sekrete dhe e njollosur nga gënjeshtra… dhe kur  të vërtetat, më në fund, zbulohen, ato mund të vënë në pikëpyetje gjithçka.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages586
ISBN9789928377418
Shtëpia botueseTwisted, Lies
Published year2024
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIlir Bashari
RomanRomancë&Pasion
I ri1