Trajneri i mentalitetit te zhvillimit View larger

Trajneri i mentalitetit te zhvillimit

Annie Brock, Heather Hundley BLM0867

New product

Përshkrim i shkurtër Krijuar nga mësuesit për mësuesit, ky është udhëzuesi përfundimtar për të shpalosur potencialin e nxënësve përmes mësimeve krijuese, mesazheve fuqizuese dhe mësimdhënies novatore. Trajneri i Mendësisë së Rritjes ofron gjithçka që ju nevojitet për të nxitur një klasë të mentalitetit të rritjes,

More details

25 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dukagjini
ISBN9789951057448

1 550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 other products in the same category:

More info

Sillni strategjitë e mentalitetit të rritjes në klasë me këtë udhëzues të lehtë për t'u ndjekur për mësuesit për të fuqizuar të nxënit përmes guximit dhe qëndrueshmërisë
Studimet tregojnë se mentaliteti i rritjes rezulton në rezultate më të larta të testeve, nota të përmirësuara dhe më shumë përfshirje në klasë. Kur nxënësit tuaj kuptojnë se inteligjenca e tyre nuk është e kufizuar, ata ia dalin si kurrë më parë. Me mjetet në këtë libër, ju mund t'i motivoni studentët tuaj të besojnë në veten e tyre dhe të arrijnë çdo gjë.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages282
ISBN9789951057448
Published year2023
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1