Reduced price! Shqetesimet e miqesise View larger

Shqetesimet e miqesise

Patti Kelley Criswell BAT0027

New product

Përshkrim i shkurtër

Në faqet e këtij libri do të gjeni këshilla të vlefshme, pyetje dhe histori të vërteta, që mund t'ju ndihmojnë për zgjidhjen e shumë problemeve brenda miqësive tuaja.

More details

483 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789995677428

385 Lekë

-23%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 other products in the same category:

More info

Si reagoni kur jeni të frikësuar nëse lëndoni mikeshat tuaja? Ç'duhet të bëni pas një beteje të vërtetë? Çfarë ndodh kur një shoqe ju lë për një miqësi të re? Në faqet e këtij libri do të gjeni këshilla të vlefshme, pyetje dhe histori të vërteta, që mund t'ju ndihmojnë për zgjidhjen e shumë problemeve brenda miqësive tuaja. Kur një mikeshë është në hall, ndihmojeni shpejt. Këtu gjendet këshilla që ju duhet për të shmangur kohët e vështira dhe ju ndihmon për të marrë vendim se si duhet t'i zgjidhni dilemat e miqësisë.

Data sheet

pages88
ISBN9789995677428
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIvana Tomço