I ri Trajneri i mentalitetit te zhvillimit Shiko më të madhe

Trajneri i mentalitetit te zhvillimit

Annie Brock, Heather Hundley BLM0867

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Krijuar nga mësuesit për mësuesit, ky është udhëzuesi përfundimtar për të shpalosur potencialin e nxënësve përmes mësimeve krijuese, mesazheve fuqizuese dhe mësimdhënies novatore. Trajneri i Mendësisë së Rritjes ofron gjithçka që ju nevojitet për të nxitur një klasë të mentalitetit të rritjes,

Më shumë detaje

25 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dukagjini
ISBN9789951057448

1 550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Sillni strategjitë e mentalitetit të rritjes në klasë me këtë udhëzues të lehtë për t'u ndjekur për mësuesit për të fuqizuar të nxënit përmes guximit dhe qëndrueshmërisë
Studimet tregojnë se mentaliteti i rritjes rezulton në rezultate më të larta të testeve, nota të përmirësuara dhe më shumë përfshirje në klasë. Kur nxënësit tuaj kuptojnë se inteligjenca e tyre nuk është e kufizuar, ata ia dalin si kurrë më parë. Me mjetet në këtë libër, ju mund t'i motivoni studentët tuaj të besojnë në veten e tyre dhe të arrijnë çdo gjë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe282
ISBN9789951057448
Viti i Botimit2023
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë