Dita e re spo zbardh!

Faslli Haliti A-004440

New product

905 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928033987
Viti i botimit2019

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Çizmet mbyten e zhyten në baltë.

Prapa, në llucë,

Mbeten gjurmët e mia,

Si mbresa të thella në trurin e rrugës…

Fëmini, fëmini,

Sa gjëra, sa gjëra...

Më ke fshehur ti!

Injorant, unë ? Paraja !

Dituria

Ime!...

Njerëzimi

Ka

Ditëlindje.

Ka dhe ditëvdekje

Jeta ka përjetësi të përjetshme.

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages246
ISBN9789928033987
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1