I ri Dita e re spo zbardh! Shiko më të madhe

Dita e re spo zbardh!

Faslli Haliti A-004440

Libër i ri

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët246
ISBN9789928033987

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Çizmet mbyten e zhyten në baltë.

Prapa, në llucë,

Mbeten gjurmët e mia,

Si mbresa të thella në trurin e rrugës…

Fëmini, fëmini,

Sa gjëra, sa gjëra...

Më ke fshehur ti!

Injorant, unë ? Paraja !

Dituria

Ime!...

Njerëzimi

Ka

Ditëlindje.

Ka dhe ditëvdekje

Jeta ka përjetësi të përjetshme.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët246
ISBN9789928033987
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë