Perralla per vajza View larger

Perralla per vajza

Grup autorësh A-003775

New product

Përshkrim i shkurtër

Botuesi është përpjekur që të mbledhë përralla kaq të bukura për t’ua kushtuar, në mënyrë të posaçme, vogëlusheve. Pastaj është kujdesur që t’i botojë me shumë dashuri në një libër me format tepër tërheqës e me ilustrime në çdo faqe, që të kënaqin e të nxitin edhe më shumë përfytyrimin. Libri është ndarë në katër pjesë: Përralla me magjistrica, Përralla me zana, Përralla me princër dhe Përralla me princesha. Secila prej këtyre përmban disa përralla. Kur t’i shfletojnë, vajzat do t’i shijojnë patjetër.

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287069

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages358
ISBN9789928287069
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1