E bukura dhe bisha                        View larger

E bukura dhe bisha                       

Grup autorësh JB0136

New product

Përshkrim i shkurtër

Një seri fantastike, e cila përmban 12 përralla klasike.

300 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 467

50 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages16
ISBN978 999 56 41 467
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë