I ri Perralla per vajza Shiko më të madhe

Perralla per vajza

Grup autorësh A-003775

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Botuesi është përpjekur që të mbledhë përralla kaq të bukura për t’ua kushtuar, në mënyrë të posaçme, vogëlusheve. Pastaj është kujdesur që t’i botojë me shumë dashuri në një libër me format tepër tërheqës e me ilustrime në çdo faqe, që të kënaqin e të nxitin edhe më shumë përfytyrimin. Libri është ndarë në katër pjesë: Përralla me magjistrica, Përralla me zana, Përralla me princër dhe Përralla me princesha. Secila prej këtyre përmban disa përralla. Kur t’i shfletojnë, vajzat do t’i shijojnë patjetër.

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287069

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe358
ISBN9789928287069
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë